Hurá, sklízíme!
Hurá, sklízíme!
Naše děti "Duháčci" se dnes dočkaly – na školkové zahrádce dětem vyrostl salát! Od malé sazeničky se o něj staraly, pozorovaly ho, jak roste a dnes si ho s velkou radostí sami sklidily. Poté ho omyly, natrhaly na kousky a připravily si z něj k obědu chutný salátek.
A víte, co je na tom nejlepší? Když si něco sami vypěstujeme, chutná to mnohem lépe.










