Happy Birthday to you!

I když školní rok teprve začal, některé děti už slaví ve školce své narozeniny. A tak jsme nezaháleli a nezapomněli jsme oslavencům společně připravit narozeninový dort. A i když máme ve třídě děti, které mají stravovací omezení a přísnou bezlaktózovou dietu, i tak jsme si s tím poradili a upekli něco, co mohou bez obav jíst i ony. Paní kuchařky nám půjčily kuchyňské náčiní a dodaly potřebné suroviny a my jsme se mohli pustit do díla. Na přípravě dortu spolupracovaly úplně všechny děti. Některé vážily suroviny, některé přisypávaly .... no a mixovat, to chtěli úplně všichni! Upečený dort jsme si ozdobili hrozny, malinami a borůvkami, a všichni jsme si na něm mooooc pochutnali!

Happy Birthday to you! 1Happy Birthday to you! 1Happy Birthday to you! 1Happy Birthday to you! 1Happy Birthday to you! 1Happy Birthday to you! 1Happy Birthday to you! 1