"Dýňování"

13. 10. 2021
Mateřská škola "Beruška"

Společně se školáky ze ZŠ Vrchlického, našimi předškoláky a malými dětmi jsme si užili krásné dopoledne. Z vypěstovaných dýní na pozemku MŠ jsme vyrobili nejenom strašidla ale i krásné dekorace pro celou MŠ a nadcházející období. Velcí pomáhaly malým a malí obdivovaly šikovné ruce starších. Dekorace z dýní byly vydařené a moc děkujeme za spolupráci se ZŠ, která určitě nebyla poslední.

"Dýňování" 1"Dýňování" 1"Dýňování" 1"Dýňování" 1"Dýňování" 1