Dušičkový den se světélky a zdravou ochutnávkou

Do celoškolkové akce jsme zapojili děti s jejich rodinami. Připraven pro ně byl pochod v okolí MŠ s několika zastávkami, na kterých plnili úkoly s dušičkovo-vzdělávací tématikou. Splnění úkolů zaznamenávali do připravených archů, na jejichž základě byly děti odměněny balíčkem zdravých dobrůtek (sušené ovoce, oříšky, ovocné pyré apod.). Akce pokračovala následujícího dne na zahradě MŠ. Každá třída si připravila svůj „strašidelný“ recept s následnou ochutnávkou a udělení diplomů.