Dramatizace a výtvarné zpracování pohádky "O Budulínkovi"

28. 6. 2021
Mateřská škola "Beruška"

Dětem jsme před spaním přečetli známou pohádku, kterou pomohly dovyprávět. Pohádku jsme si společně zahráli a nakonec ji výtvarně zpracovali. Děti jsme motivovali budulínkovou kaší, kterou brzy uvaří naše paní kuchařky.

Dramatizace a výtvarné zpracování pohádky "O Budulínkovi" 1Dramatizace a výtvarné zpracování pohádky "O Budulínkovi" 1Dramatizace a výtvarné zpracování pohádky "O Budulínkovi" 1Dramatizace a výtvarné zpracování pohádky "O Budulínkovi" 1Dramatizace a výtvarné zpracování pohádky "O Budulínkovi" 1Dramatizace a výtvarné zpracování pohádky "O Budulínkovi" 1Dramatizace a výtvarné zpracování pohádky "O Budulínkovi" 1Dramatizace a výtvarné zpracování pohádky "O Budulínkovi" 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací