Doplňková aktivita - malý kuchtík

23. 9. 2020

OVOCE a ZELENINA to je zdravá pochutina

Naše mateřská škola soustavně usiluje o kvalitní a trvalé se zlepšující metody výuky ve smyslu plnohodnotné zdravé vyvážené a pestré stravy. Chceme přispět ke zdravému životnímu stylu dětí, dodržovat správnou životosprávu.

Tento týden v rámci doplňkové aktivity malého kuchtíka děti vyrábí netradiční melounové sladkosti s mátou.

Udržujeme zvýšený příjem čerstvého ovoce a nabízíme dětem širokou nabídku ovocných nápojů.