Dodavatel mléčných produktů

20. 11. 2023

Našim dodavatelem mléčných produktů je Rodinná farma Děčany, kdy si i malá školka může objednat menší množství přesně na míru naší jídelny. Pak naše Lenička vykouzlí neuvěřitelné svačinky ve spolupráci s vedoucí školní jídelny Nikčou. Děti pak mají například domácí termix, ovocný jogurt, šlehaný tvaroh, jablečné- jáhelné- krupicové - pohankové kaše, bílý jogurt s ovocem, čerstvé mléko a samozřejmě i tvarohové pomazánky. Dětem chutná a my jsme spokojené stejně jako rodiče.