Do zahrádky zajdi, vitamíny najdi

S nástupem podzimu jsme 7. října uspořádali na zahradě naší mateřské školy zábavné odpoledne pro rodiče a jejich děti ,,DO ZAHRÁDKY VEJDI, VITAMÍNY NAJDI." V úvodu děti vystoupily s krátkým programem, paní ředitelka přivítala přítomné rodiče a seznámila děti, co je čeká. Po rozdání kartiček se společně s rodiči rozešli po zahradě ke stanovištím plnit jednotlivé úkoly. Ty byly tématicky zaměřené na sezonní druhy ovoce a zeleniny. Kdo měl splněno, mohl již ochutnávat z připraveného pohoštění. Paní kuchařka nám nachystala dobroty zdravého stravování - špenátové palačinky plněné kozím sýrem, buchtu z červené řepy, dýňové vdolečky, cuketový nákyp. Všem moc chutnalo a maminkám jsme poskytli recepty na tyto pochoutky. Na závěr si děti společně zazpívaly a za splnění úkolů si odnesly sladké jablíčko.

Do zahrádky zajdi, vitamíny najdi 1Do zahrádky zajdi, vitamíny najdi 1Do zahrádky zajdi, vitamíny najdi 1Do zahrádky zajdi, vitamíny najdi 1Do zahrádky zajdi, vitamíny najdi 1