19. 2. 2020

V MŠ Vratimov navštěvují třídu U slunečnice velmi kreativní děti se skvělými nápady. Mimo jiné se mohou pochlubit a být pyšní na to, že si s chutí pochutnávají na zdravých pokrmech, které se v kuchyni naší MŠ připravují.

Velmi úspěšně v této třídě probíhají oslavy svátků a narozenin bez bonbónů a za pomoci maminek přinášejí na své oslavy zdravé mlsání. Před pár dny, si děti u oběda pochutnávaly na rajské omáčce, o které prohlásily, že je „ dokonalá“. Rozhodly se, že si tak dobrá jídla, která pro ně v kuchyni připravují, zaslouží ocenění.

S paní učitelkou vyrobily „zlatou vařečku“ a domluvily si návštěvu kuchyně. Paní vedoucí je kuchyní provedla, aby si dokázaly představit, kde a jak všechny dobroty vznikají. Překvapený pan kuchař a paní kuchařky převzaly od dětí zasloužené ocenění „zlatou vařečku. Bylo vidět, že je toto ocenění velmi potěšilo a věříme, že i pozitivně naladilo k pokračování své práce, která jak všichni víme, je velmi náročná.

Tak ještě jednou děkujeme paní učitelky a děti ze třídy U slunečnice

Děti ze třídy U slunečnice ocenily pana kuchaře a paní kuchařky „zlatou vařečkou“      1