Děti ze školní družiny ZŠ Oskol Kroměříž navštívili moštárnu

13. 12. 2018
Základní škola Oskol Kroměříž

Děti z druhého oddělení ŠD Základní školy Oskol Kroměříž již dnes ví, že šťáva z jablíček je zdravá. Názorně viděly, jak z těch jejich přinesených pracovníci moštárny vylisovali šťávu. Ochutnávka se konala ihned na místě a pak následně druhý den ve školní družině. Výchovu ke zdravému životnímu stylu jsme zakončili procházkou ve svižném tempu, což vede k prodýchání celého organismu.

Děti ze školní družiny ZŠ Oskol Kroměříž navštívili moštárnu 1Děti ze školní družiny ZŠ Oskol Kroměříž navštívili moštárnu 1Děti ze školní družiny ZŠ Oskol Kroměříž navštívili moštárnu 1Děti ze školní družiny ZŠ Oskol Kroměříž navštívili moštárnu 1Děti ze školní družiny ZŠ Oskol Kroměříž navštívili moštárnu 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací