DĚTI SE PODÍLÍ NA VZHLEDU JÍDELNÍČKU

20. 1. 2021
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

Vedoucí školní jídelny přišla s myšlenkou, že není třeba hledat každý týden obrázky pro zpestření na jídelníček na internetu.

Vždyť máme ve školce každý týden mraky výtvorů „našich“ dětí. A tak stačí jen fotoaparát a výkresy či výrobky dětí přenést na jídelníček. A ta radost dětí, když poznají, že zrovinka toto se dělalo na jejich třídě.

Dne: 19. 1. 2021

Bc. Marcela Šancová, vedoucí školní jídelny

DĚTI SE PODÍLÍ NA VZHLEDU JÍDELNÍČKU 1DĚTI SE PODÍLÍ NA VZHLEDU JÍDELNÍČKU 1DĚTI SE PODÍLÍ NA VZHLEDU JÍDELNÍČKU 1DĚTI SE PODÍLÍ NA VZHLEDU JÍDELNÍČKU 1