Den učitelů v naší školce

28. 3. 2022

Dnes je Mezinárodní den učitelů:-)...všichni učitelé mají svátek. A proto jsme se s dětmi domluvili, že uděláme našim paní učitelkám radost:-) Děti vymyslely, že bychom mohli udělat něco dobrého, co mají paní učitelky rády a první volba bylo ovoce! Takže jsme se pustili do výroby ovocných špízů - děti loupaly, krájely a vykrajovaly....nakonec děti všechno ovoce napíchaly na špejle. Připravili jsme si tácky, ozdobili je a potom hotové překvapení děti odnesly všem našim paní učitelkám:-) Všechny paní učitelky byly překvapené a měly ohromnou radost z malé zdravé dobrůtky a hlavně z toho, že si na ně děti vzpomněly a popřály jim KRÁSNÝ DEN:-)