Den seniorů

Dne 1. října 2021 byl Den seniorů. Rozhodly jsme se naše Berušky podpořit v respektu a úctě ke starým lidem.  Pandemie seniory odřízla od okolního světa a chyběl jim dětský úsměv, smích a dobré slovo. Celý měsíc září jsme ve spolupráci s dětmi a jejich rodiči probádávali okolí svého bydliště a přinášeli do školky oblázky. Ty jsme společnými silami ozdobili decoupage technikou s milým vzkazem, dárkově zabalili a roznesli radost „našim“ babičkám a dědečkům. Při této příležitosti děti ukázaly krátké tanečky a písničky, které se tento měsíc naučily. Radost byla na každé straně – jak u nás v MŠ, tak i v domově pro seniory. Věříme, že nešlo o poslední radostnou akci.

Den seniorů 1Den seniorů 1Den seniorů 1Den seniorů 1Den seniorů 1Den seniorů 1Den seniorů 1