Den her a soutěží

Zábavné dopoledne plné her a soutěží jsme zorganizovali na naší školní zahradě, kterou jsme společnými silami dětí, učitelů a rodičů v dubnu zkrášlili výsadbou nových ovocných stromů, keřů a bylin. Pro děti byly nachystány hry a soutěže, u kterých se bylo třeba zamyslet, u jiných zase protáhnout tělo. Aby naši žáci všechny aktivity dobře zvládli, bylo přichystáno občerstvení, na kterém se opět podíleli všichni společně. A protože víme, že je důležité co jíme a pijeme, drželi jsme se zdravých zásad - pitná voda obohacená ovocem a bylinkami, čerstvé ovoce a zelenina, zdravé pomazánky... Ale protože to přeci jen byla oslava dětí, dobrou sladkou dobrotu od maminky tam oslavenci našli také :)