Den dětí ze ZŠ Slovan Kroměříž na farmě

5. 6. 2019
Základní škola Slovan Kroměříž

Letos jsme my, žáci 5. C třídy ZŠ Slovan Kroměříž oslavovali Mezinárodní den dětí na farmě. Navštívili jsme farmu na Hvězdě v Kroměříži. Přivítala nás milá paní, která nás po celou dobu našeho pobytu na farmě provázela a vysvětlila, jak život na farmě probíhá. Zajímali jsme se o volně se pasoucí ovečky, kačeny a husy. Nejvíce nás však zaujala čerstvě vylíhnutá housátka. Navštívili jsme i farmářskou prodejnu, kde pro nás byla připravena ochutnávka. Klukům chutnaly domácí klobásy se sušenými rajčaty. Sluníčko svítilo, ptáci zpívali, motýlci poletovali a my jsme měli radost z překrásného dne.

Den dětí ze ZŠ Slovan Kroměříž na farmě 1Den dětí ze ZŠ Slovan Kroměříž na farmě 1Den dětí ze ZŠ Slovan Kroměříž na farmě 1Den dětí ze ZŠ Slovan Kroměříž na farmě 1Den dětí ze ZŠ Slovan Kroměříž na farmě 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací