Děláme dort s pejskem a kočičkou

Tak je čtvrtek a ve třídě máme praxi studentek. Ony s nám dnes udělají dort s pejskem a kočičkou. Všechny potřebné věci nám nanosili rodiče s našimi dětmi, podle toho, jak jsme se domluvili na stránkách FB naší třídy.

Teď už hurá do práce. Děti ukázaly pejskovi a kočičce, co mají za potraviny. Všechno si společně pojmenovali a začali vařit. Do dortové formy naskládaly piškoty. Smíchaly tvaroh se zakysanou smetanou a vrstvily na piškoty. Nezapomněly vše proložit banánem. Celá dort nazdobily borůvkami. Co se na dort nevešlo, tak děti sezobaly jen tak, protože ovoce milují.

Dort jsme dali do lednice, aby ztuhnul a potom jsme si na něm společně pochutnali.