Další zdravá oslava v naší MŠ

5. 11. 2019
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Je krásné , když se daří spolupráce školy a rodičů a vzájemně se podporujeme a táhneme za jeden provaz. Chceme pro naše děti přece všichni to stejné. Aby byly zdravé a šťastné. A zdravá strava a omezení cukru a chemických látek v polotovarech a sladkostech je k tomu ta nejlepší cesta. A také samozřejmě naše láska a pozornost, projevená třeba právě tím, že jim na jejich školkovou oslavu maminka připraví krásné, zdravé a chutné dobrůtky v podobě čerstvého ovoce, místo aby jednosuše koupila pytlík bonbonů.

Děkujeme a máte náš velký obdiv.

Další zdravá oslava v naší MŠ 1