Cyklovýlet

22. 9. 2017

Páteční odpoledne 22. 09. patřilo podzimní cyklistické vyjížďce rodičů a malých cyklistů ze čtvrtých a pátých tříd.

Start byl od naší školy, kde rodinné týmy obdržely startovní kartu a mapu s vyznačenou trasou a zakreslenými stanovišti, kterými museli všichni projet. Vyjížďky se zúčastnili nejen zarytí cyklisté, ale také, a toho si velmi ceníme, vyloženě sváteční jezdci.  Nikoho neodradilo ani nejisté počasí, byť ještě ve tři hodiny odpoledne to vypadalo na pořádný déšť.

Organizátoři celé akce byli připraveni na vše. Na každém stanovišti byla zdravotní služba, kterou jsme v několika případech využili a dokonce došlo i na služby mobilního servismana, který stylově jel na kole vždy tam, kde ho bylo potřeba.
Po projetí cca sedmikilometrové trasy jsme se všichni sešli v Křimicích v restauraci U Mže, kde děti vyplnily krátký vtipný testík a jako odměnu obdržely pamětní list a poukázku na zdravé občerstvení zdarma.

Cyklovýlet 1Cyklovýlet 1