Co nového v kuchyni

26. 9. 2021
Mateřská škola, Kroměříž, Spáčilova 3239, příspěvková organizace

Co nového v kuchyni

Loňský školní rok byl díky programu Skutečně zdravá škola pro naši mateřskou školu výzvou, a to jak v kuchyni, tak i v jednotlivých třídách. Nesl se v duchu změn vstupních surovin, skladbě jednotlivých jídel a hlavně motivací dětí ve třídách při ochutnávání a objevování nových chutí.

Tento školní rok je takovým upevňovacím hlavně tím, že se některé nové suroviny a jídla v jídelníčku zabydlely natrvalo. Jiné naše kuchařky mění a upravují do zdravější a chutné podoby. Děti si velmi rychle zvykly třeba na bílý jogurt s granolou, pomazánky ochucené bylinkami z naší bylinkové zahrádky či polníček jako součást hlavních jídel.

Naše paní kuchařky stále vymýšlí či vyhledávají nové recepty, které se pak objevují v jídelních lístcích. Moc jim za to vše děkujeme.

Co nového v kuchyni 1Co nového v kuchyni 1Co nového v kuchyni 1Co nového v kuchyni 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací