ČARODĚJNICKÝ JÍDELNÍČEK

Když se sejdou lidé, které práce baví, chtějí dětem udělat radost, plnit požadavky na stravu plynoucí ze zdravého stravování a zpříjemnit si den, dopadne to jak jinak než výborně. Naší paní vedoucí školní jídelny napadlo využít svátku čarodějnic netradičně. Když se v této době nemůžeme setkávat u velkých ohňů a veselit se nad nezdravými špekáčky, veselme se a labužnicky si vychutnejme oběd ve školce. Se svolením paní ředitelky dala jídlům a nápojům v jídelníčku netradiční čarodějné názvy, jako třeba "Delikatesa Malé čarodějnice" či "odvar z citrónu" a dětem hned více chutnalo. 

Z fotografií pořízených na třídě sluníčka je patrné, s jakou náladou a hlavně chutí, se děti do netradičně pojmenovaného oběda pustily. Paní kuchařky, coby čarodějnice, nám naservírovaly oběd a paní vedoucí školní jídelny s  paní kuchařkou nám přišly prozradit, jakže uvařily tu "Korálkovou polévku paní Ježibaby". Ne že by děti ze Sluníčkové třídy trpěly nechutí ke zdravému jídlu, ba naopak, ale tato "legrácka" jejich apetit ještě vylepšila :-)

Michaela Vavřinová (učitelka MŠ) a Marcela Šancová (vedoucí ŠJ MŠ)

ČARODĚJNICKÝ JÍDELNÍČEK 1ČARODĚJNICKÝ JÍDELNÍČEK 1ČARODĚJNICKÝ JÍDELNÍČEK 1ČARODĚJNICKÝ JÍDELNÍČEK 1ČARODĚJNICKÝ JÍDELNÍČEK 1ČARODĚJNICKÝ JÍDELNÍČEK 1
Zpět na výpis