Čarodějnický den

29. 4. 2022

Nádherný den jsme si užili v pátek 29. 4. Děti, které většinou přicházely do školky v čarodějnickém kostýmu, ráno zahájily kouzelným pečením domácího chleba. Tělo si protáhly s Terezkou při fyzioterapeutickém cvičení a po poslechu příběhu o čarodějnici a jejích kamarádech, kteří díky kamarádské soudržnosti dokázali přelstít draka, se děti vydaly ven. Venku děti pomáhaly s přípravou polévky, která se vařila v kotlince, krájely a strouhaly zeleninu, hrály čarodějnické hry a nemohlo chybět opékání buřtů. K nim děti ochutnávaly brambory vařené ve slupce a spoustu zeleniny. Velké poděkování patří Laurince, která přinesla čarodějnické občerstvení a Tomáškovi, který přinesl spoustu zdravého mlsání.