Čarodějnické dobroty

Veselé odpoledne s čarodějnicí Agátou. Čtvrteční odpoledne proběhlo v naší školce v duchu čarodějném… Navštívila nás čarodějnice Agáta, ale nebyla to jen tak ledajaká návštěva! Připravila si pro nás úkoly, které plnily děti společně s rodiči. Čarodějnice velmi dobře věděla, že zatím není bohužel povoleno setkávat se ve větších skupinkách, a tak rozprostřela úkoly po celé zahradě. Všichni zúčastnění se pak mohli posilnit chlebíčkem s pomazánkou, kterou nám tu Agáta nechala. Po menším zaváhání (díky zelené barvě pomazánky) mizely chlebíčky jako kouzelná pára nad hrncem. Všem se odpoledne líbilo a my se už moc těšíme na další setkání a snad už brzy bez omezení a v plné parádě. A co že to tak chutnalo? No přece pomazánka z avokáda a ze slunečnicových semínek-mňam!!