CANISTERAPIE s Tess

25. 4. 2024

Do vzdělávání a poznávání zařazujeme spoustu aktivit pro naše děti. Vždy po dohodě s rodiči volíme i vhodné kurzy a terapie. Jsme Skutečně zdravá škola. Dnes u nás proběhla další certifikovaná terapie v podobě CANISTERAPIE s Nikol a její TESS. Děkujeme za opravdu perfektní zážitek. Tess je hravá a veselá stejně jako naše děti. Děti čekal pestrý a krásný program v podobě, česání Tess, relaxace s Tess, ale i učení s Niky. Děti poznávaly povely i gesta pro psa, ale poznávaly i plemena psů díky připraveným obrázkům. Tess nám ukázala, jak poslouchá i co umí. Byla to VELKÁ ZÁBAVA a hodina plná “nového”. Co dodat? Absolutně bezchybné a vhodné k předškolním dětem nyní máme TESS nejen v myšlence, ale i na nástěnce.