Bylinky na podporu imunity

4. 11. 2019
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Začátkem listopadu u nás proběhla přednáška pro děti s názvem Bylinky na podporu imunity, kterou pořádá Česká naturopatická společnost. A protože na naší školní zahradě pěstujeme spoustu bylinek, mohly se děti dozvědět, jak tyto konkrétní bylinky použít na ochranu našeho zdraví v zimních měsících.

Přednáška byla velmi poutavá a praktická, děti si mohly k bylinkám přivonět, poznávaly je a povídaly si o tom, které z nich znají a doma je používají. Připravily si sami i lahodný čaj.

Děti se také dozvěděly, proč jsou bylinky lepší lež prášky a které bylinky a jejich kombinace jsou vhodné na podporu imunity, a nebo např. na kašel a další konkrétní problémy a projevy nemoci.

Děti si odnesly domů i recepty na tři konkrétní čaje, aby si je mohly doma s rodiči připravit.

Bylinky na podporu imunity 1Bylinky na podporu imunity 1Bylinky na podporu imunity 1Bylinky na podporu imunity 1Bylinky na podporu imunity 1Bylinky na podporu imunity 1Bylinky na podporu imunity 1Bylinky na podporu imunity 1Bylinky na podporu imunity 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací