Broučkiáda

30. 10. 2023

Broučkiáda

V pondělí 30. 10. 2023 se v odpoledních hodinách uskutečnila pro naše děti a jejich rodiče  "Broučkiáda". Hlavním programem bylo společné uspávání vlastnoručně vyrobených broučků v listí, lampiónový průvod okolním parkem a hledání pokladu. Součástí byla i soutěž o nejhezčí doma vydlabanou dýni. První tři nejvíce ohodnocené dýně byly odměněny dárkem, ale i na zbylé čekala cena útěchy. Celá akce byla zpříjemněna bohatým občerstvením, na kterém se podílely jak děti, tak i jejich rodiče a kolektiv MŠ. Naši předškoláci dopoledne vytvářeli nádherné mísy s ovocem a zeleninou. Zaměstnanci MŠ připravili několik druhů jednohubek s velmi chutnými pomazánkami. Rodiče tak mohli ochutnat naše zdravé pomazánky.  I naši rodiče obohatili celé občerstvení svými doma vyrobenými pokrmy. I díky pěknému počasí byla akce velmi zdařilá a účast veliká.

Broučkiáda 1Broučkiáda 1Broučkiáda 1Broučkiáda 1Broučkiáda 1Broučkiáda 1Broučkiáda 1Broučkiáda 1Broučkiáda 1Broučkiáda 1Broučkiáda 1