Bronzový certifikát je ve školce!!!

2. 10. 2017

Slavnost byla kvůli nepřízni počasí přestěhována do vnitřních prostor mateřské školy, což nám ale vůbec nebránilo v tom, aby celé předaní bronzového certifikátu probíhalo v příjemné atmosféře. Děti si připravily vystoupení pro hosty ze ,,Skutečně zdravé školy" ale také pro své rodiče a prarodiče. Bylo připraveno i občerstvení, které zhotovily děti na třídách v dopoledních aktivitách. Nakonec mohli všichni shlédnout dva filmy, které jsme společně vytvořili na závěr celého příjemného odpoledne. Těšíme se na další shledání, již teď se snažíme dále zlepšovat a zdokonalovat, abychom časem mohli dosáhnout i stříbrného ocenění. Stojí to za to, děláme to kvůli dětem :-)

Bronzový certifikát je ve školce!!! 1Bronzový certifikát je ve školce!!! 1Bronzový certifikát je ve školce!!! 1Bronzový certifikát je ve školce!!! 1Bronzový certifikát je ve školce!!! 1