Brigáda s rodiči v MŠ Pampeliška

Ve středu 13. 10. 2021 jsme uspořádali s rodiči dětí z tříd MŠ Pampeliška brigádu na školní zahradě, která se velmi vydařila. Počasí nám přálo a účast rodičů byla veliká. Společnými silami jsme stihli vybudovat základy na silnici a křižovatku pro autíčka. Maloval se skákací panák, stopy, cestičky do školky a silnice s přechodem pro chodce se základními značkami. Rodiče nám pomohli i s malováním oken a řezáním dřeva na základy prostoru pro tvořivou hru. Všem rodičům moc děkujeme za pomoc a úžasnou atmosféru. Děti jsou nadšené ????. Těšíme se na další společnou akci na Hlubočince.