Brigáda na školní zahradě

15. 5. 2022

Z této akce jsme měli velikou radost. Proběhla v příjemné atmosféře, s lidmi co táhnou za jeden provaz, za krásného počasí a s dobrým jídlem. Splnilo se vše co bylo v plánu - zasazení květin, bylinek a keřů, vypletí bosochodníku, umístění králíkárny, obnova tabule a natření dřevěných prvků. Pro zúčastněné bylo připraveno pohoštění v podobě ochutnávky nejen pomazánek ze školní jídelny. Rodiče s s dětmi se zúčastnili soutěže o nejefektněji nazdobenou svačinku a výherci získali odměny v podobě keramických zápichů.