Březnová zahradní brigáda

Milí rodiče, učitelé, příznivci Waldofské školy v Brně, děkuji za vaši účast na brigádě a s hrdostí hlásím, že se podařilo: mechanicky vyčistit jezírko od řas a upravit jeho okolí, znovu namulčovat muchovníky a prořezat jim korunky, vyplet, upravit a prokypřit všechny květinové a bylinkové záhonky, dosadit další pastvu pro včely v podobě nových květin (denivky, lupiny, sasanky, dřípatky, šuškardy, mečíky) na potřebná místa, namulčovat půdu kolem rybízů, angreštů a jost, pohnojit a namulčovat borůvky udělat paletové posezení pro více lidí kolem altánku, zbudovat místo na kompostování listů a výrobu listovky a svozit na něj staré listí ze zahrady školky i školy, odborně prořezat ovocné stromy a keře, pokročit ve výpletu ohrádky kolem včelího úlu, přesadit květiny z chodeb a společných prostor školy. Děkuji a těším se na slavnostní otevření zahrady v rámci projektu "Jedlá zahrada". Už se nám 23.5. 2024 blíží!