Brambory podle své chuti

Na páteční oběd nám paní kuchařka Blanička s Alenkou uvařily zeleninovou polévku s drožďovými nočky ozdobené petrželkou ze školní zahrádky, kterou děti přinesly p. kuchařce sami. Druhé jídlo byl smažený květák od našeho pana zelináře s vařenými brambory. Ty si děti samostatně mohly posypat podle svého přání buď jarní cibulkou nebo petrželkou, kterou měly v mističkách na stolečku.  K tomu jsme měli domácí tatarku. Vše jsme zapili džusem. Byla to náramná dobrota. Paní kuchařka dětem povykládala, proč je petrželka a jarní cibulka zdravá a tím je namotivovala, aby to ochutnaly. Byla to skvělá spolupráce dětí a paní kuchařky.

Brambory podle své chuti 1Brambory podle své chuti 1Brambory podle své chuti 1Brambory podle své chuti 1Brambory podle své chuti 1