Berušky z MŠ Kollárova - Známe svůj jídelníček?

My už u Berušek víme, co máme tento týden k obědu i k svačině.

S paní učitelkou jsme si začaly povídat o ovoci a zelenině a to už máme i blízko k veškerému jídlu. Druhý den, jsme si tedy připravily podobný jídelníček, jako máme každý den v šatně. Ale tenhle byl speciální v tom, že je úplně prázdný.

Dnes jsme si tedy s dětmi řekly, co budeme mít za chutná jídla a pomocí vytištěných obrázků, jsme si jídla přiřadily ke každému dni. Někoho se i paní učitelka zeptala, zda někomu ráno před tím, než přišel do školky, maminka jídelníček četla. Někdo věděl, co bude dnes, někdo co bude zítra a skoro všechny děti věděly, že se v pátek můžeme těšit na zlatavé buchtičky se šodó. Ale nebojte, takové sladké jídlo máme jen výjimečně. Občas nám paní kuchařky dopřejí, ale převážně je náš jídelníček, zdravý, pestrý a chutný. Schválně se můžete přesvědčit, jestli i vy z našeho jídelníčku poznáte, co dobrého nás tento týden ještě čeká.

Berušky z MŠ Kollárova - Známe svůj jídelníček? 1Berušky z MŠ Kollárova - Známe svůj jídelníček? 1Berušky z MŠ Kollárova - Známe svůj jídelníček? 1Berušky z MŠ Kollárova - Známe svůj jídelníček? 1Berušky z MŠ Kollárova - Známe svůj jídelníček? 1