Bábovka pro babičku

Dnes u nás měly praxi studentky ze střední školy. Děti celý den provázela pohádka Červená Karkulka. V této pohádce Karkulka nesla babičce bábovku a my jsme ji ve školce neměli, tak se děti se studentkou pustili do pečení. Děti přidávaly jednotlivé suroviny, které pojmenovávaly a potom pomocí mixéru promíchaly. Nakonec vylily do formy a odnesly paní kuchařce k upečení. Při pobytu na zahrádce nás očarovala vůně a my jsme zjistili, jak se bábovka povedla. Byla nádherná a my jsme se s chutí pustili do ochutnávání. Nezbyl ani kousek, abychom dali odpoledne ochutnat rodičům.