Ani déšť nás nezastavil

Dne 8.6.2023 nastal velký den našich předškoláků. Školní zahrádku jsme proměnili v Hawaii. Prožili jsme krásné odpoledne, plné tance a hudby, i když počasí mělo jiné plány. Ani déšť nás nezastavil, jelikož ne nadarmo se říká ,,prší štěstí,, a tak jsme to také brali. Nakonec nás přišlo pozdravit sluníčko, které prosvítilo šerpování předškoláků. Nechyběl ani slavností přípitek dětským šampusem. O skvělé občerstvení se postarala naše paní kuchařka, která jako překvapení upekla dětem mechové dorty, nachystala zeleninu a pomazánky ve tvaru lva, a abychom to měli čím zapít, tak jsme měli připravenou vodu s citronem a mátou z naší školní zahrádky.

Ani déšť nás nezastavil 1Ani déšť nás nezastavil 1Ani déšť nás nezastavil 1Ani déšť nás nezastavil 1Ani déšť nás nezastavil 1