Akční skupina rodičů

9. 1. 2024

Na dalším setkání jsme se společně dohodli na nových aktivitách - exkurze, návštěvy stájí i farem. Naše kuchyně získala pár skvělých receptů jako například karbanátky z červené řepy od paní Marcelky , Vločkovec od paní Lucie a dalším plánovaným receptem je od paní Martiny špaldové palačinky se špenátem. Veškeré recepty budou použity pro sestavení jídelníčku ve spolupráci s rodiči a veřejností i na FB školky. Bohužel se nám nepodařilo sehnat další dodavatelé, ale na naši obranu musíme říct, že již lokální a kvalitní dodavatele máme ve spolupráci se školkou. Dále byl projednán společný nový projekt Time for Breakfast, který se setkal s velkým zájmem a velkou odezvou. Budeme vkládat “zdravé lívance a kaše”. Byla nám zároveň nabídnuta dodávka červené řepy přímo od farmáře a to se neodmítá. Vložíme do jídelníčku na žádost skupiny řepný gulášek, kdy se děti budou podílet na přípravě.

Akční skupina rodičů 1Akční skupina rodičů 1Akční skupina rodičů 1Akční skupina rodičů 1Akční skupina rodičů 1