Advent u nás

16. 12. 2021

Zdravíme všechny ve vánočním čase a přejeme krásné klidné svátky. My jsme advent zahájili zasazením stromečku před školku a děti jej ozdobili. S výzdobou děti pomáhali i uvnitř školky. Vyrobili krásné svícínky - andílky a čertíky. Děti si prošly mikulášskou stezku. Ze slaného těsta jsme s dětmi vyráběly stromečky. Seznámili jsme se s vánočními zvyky. Natáčeli jsme besídku, která rodičům přijde jako dárek na e-mail 23.12.. Byli jsme na procházce po městě, vyfotit se u betlému, stromečku na náměstí a na výstavě betlémů v místní knihovně. Dnes jsem si přečetli pohádku o Ježíškovi.

Advent u nás 1Advent u nás 1Advent u nás 1Advent u nás 1Advent u nás 1Advent u nás 1Advent u nás 1Advent u nás 1Advent u nás 1Advent u nás 1Advent u nás 1