Tip na ekologický úklid ve školách

31. 1. 2018
Skutečně zdravá škola

Na nevzhledné usazeniny na keramice, vodovodních bateriích, v toaletě či ve sprchách nemusíte používat agresivní konvenční prostředky. Základem Citronového gelového čističe YELLOW & BLUE je kyselina citronová, která rozpouští vodní kámen a minerální usazeniny. S tímto účinným a přitom k přírodě šetrným produktem navíc vrátíte lesk i obtížně přístupným místům, odkud jiné čističe stečou. Citronový gel lze použít i na ruční mytí sklenic. Neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

Kompletní manuál pro ekologický úklid ve školách s prostředky YELLOW & BLUE, který zpracovaly hygienistky ze společnosti Soukromý hygienik podle platné legislativy, si můžete stáhnout na: Ekologický úklid ve školách - Manuál výrobků společnosti TIERRA VERDE.