Blogerem měsíce září je Mateřská škola Žatec, Bratří Čapků 2775

4. 10. 2021
Skutečně zdravá škola

Podzim je tradičně bohatý na aktivity s jídlem spojené. Ve školkách a školách jste sbírali úrodu, vyráželi na farmy, zpracovávali výpěstky nebo se s dětmi zapojili do Duhové výzvy. Příspěvků na vašich blozích  je opravdu hodně a moc vám za to děkujeme.

Za srdce nás chytil příspěvek Mateřské školy Žatec, Bratří Čapků 2775, okres Louny. Jejich Bramboračka, od zasazení, péči o úrodu, sklizeň, zpracování a vaření je prostě bezkonkurenční. Tu vůni cítíme až k nám!

Všem malým zahradníkům a kuchaříkům posíláme odměnu - krásnou výpravnou knihu Charlese Dowdinga a Stephanie Hafferty, Zahradničení bez rytí.