Jak a kde nakupovat kvalitní potraviny od místních dodavatelů

Přehled zdrojů pro vyhledávání dodavatelů kvalitních produktů tak, abyste plnili kritéria programu Skutečně zdravá škola

Skutečně zdraví dodavatelé

Scuk.cz - největší farmářské tržiště onlne

• Scuk.cz: největší online tržiště kvalitních produktů přímo od českých a moravských farmářů a řemeslných výrobců - 300 dodavatelů, 10 000 produktů. Návod, jak při škole vytvořit odběrovou skupinu, najdete zde

Lovime.bio - seznam ekologických zemědělců a potravinářů

• Lovime.bio: online mapa, ve které najdete ekozemědělce z celé republiky včetně aktuální nabídky jejich bioproduktů. Mapa umožňuje vyhledávání podle kraje, okresu nebo konkrétní biopotraviny, o kterou máte zájem. Můžete tak zjistit, kde „váš“ zemědělec sídlí, jak ho kontaktovat, jaké zboží nabízí.