Struny dětem opět rozehrají pestrý svět umění a nabídnou jej rodinnému publiku

9. 9. 2016
Skutečně zdravá škola

Od 14. do 16. října nabídne na padesát představení, koncertů, výtvarných dílniček, kreativních workshopů a hravých zón, to vše s jediným cílem: ukázat dětem pestrý svět umění, podpořit fantazii. Prostě zahrát si s múzami a zařadit umění mezi nenahraditelné oblíbence.

Skutečně zdravá škola je partnerem podzimní akce. Naše koordinátorka Radka Hazuchová a náš Skutečně zdravý dodavatel  Jiří Koláček budou  zajišťovat pro účastníky festivalu zdravé občerstvení.

Školní svačiny co v koši nikdy nekončí

Svačiny jsou pro děti nezbytností. Jejich kvalita odráží školní výsledky a soustředěnost při vyučování.

Přijďte ochutnat a načerpat inspiraci při přípravě školních svačin, které jsou plné vitamínů a hlavně, dětem chutnají s naší regionální koordinátorkou Skutečně zdravé školy Radkou Hazuchovou.

Připraveny jsou pro Vás svačinky jak slané, tak i sladké s recepty na celý školní týden. Těšit se můžete na dýňový quiche, jednohubky z merlíku (quinoa)  se špenátem, pudink s ovocem, slané jáhly, raw jablečné koláče .

Poradíme Vám jaké suroviny jsou vhodné na jejich přípravu a jaké naopak vhodné nejsou. Jejich příprava je tak  snadná a rychlá, že je nejlepší do jejich přípravy zapojit i děti.

Mezi děti zavítá řada hravých mistrů svého oboru:, Beata Hlavenková, Lenka Dusilová, Ivan Trojan a Milan Cais v mimořádně zdařilém projektu Pišlici. Beatboxový multitalent En.dru je opět patronem Teens programu. Ondřej Ruml zazpívá nesmrtelné písničky Jaroslava Ježka a dvojice V+W, Anička Polívková provede světem tance, Lena Yellow představí své nové album, mladý klavírní virtuos Martina Chudada bude pokoušet hranice žánrů, elektroswingoví Mydy Rabycad chystají program Mydydětidětem. Pestrý program se bude odehrávat tradičně v divadle Minor a již podruhé také v Novoměstské radnici. Ožije i automobilů zbavená Vodičkova ulice na trase mezi oběma centry dovádění múz.

Kompletní program a všechny podrobné informace včetně předprodeje vstupenek najdete na www.strunydetem.cz.