Soutěž Bloger měsíce pokračuje, na červnového vítěze čeká balíček na upečení vlastního chleba či lívanců

7. 6. 2016
Skutečně zdravá škola

Partneři Skutečně zdravé školy se rozhodli aktivní školy a žáky podporovat a proto nejaktivnějším blogerům pravidelně poskytují dárky.

Na vítěze soutěže Bloger měsíce června čeká balíček od společnosti PRO-BIO: balíček směsí na upečení vlastního šestizrnného a žitno-pšeničného chleba. Do školní kuchyně se určitě budou hodit mouky na chléb – žitná, špaldový, pšeničná. A pak něco sladkého – lívanečky, palačinky, perník, makovník, jahelník, ty si děti budou moci zkusit upéct samy.

Bio mouky

Kvalitní bio mouky zpracované ve vlastním bio mlýně velmi šetrnou technologií tak, aby si zachovali svou čerstvost, vůni a jedinečnou chuť. Společnost PRO-BIO nabízí nejširší sortiment bio mouk v české republice, v nabídce jich má 25 různých druhů a typů. Zkuste si upéci svůj vlastní chléb. Inspirace v naší Poradně

Pro rychlou snadnou přípravu zkuste již předpřipravenou směs na Šestizrnný a žitno-pšeničný chléb.

Rychlé směsi

Jedná se o směsi, ze kterých si samy děti připraví výtečné zdravé pokrmy. Díky opravdu rychlé a snadné přípravě se tak naučí  pracovat s netradičními surovinami a poznají jejich chutě. Objeví zapomenuté plodiny našich předků jako pohanka, ječmen či jáhly. Směsi jsou připravovány na základě naší vlastní receptury za použití pouze kvalitních bio surovin. Jsou připravovány tak, aby pokrm zvládl i úplný začátečník a aby mu výsledek chutnal.