Skutečně zdravá škola vystoupí na Festivalu zdraví, krásy a pohybu v Pardubicích

10. 10. 2016
Skutečně zdravá škola

Regionální koordinátorka pro Pardubický kraj Hana Murphy představí iniciativu a program Skutečně zdravá škola v rámci doprovodného programu.

Z oblasti zdraví čeká návštěvníky možnost nechat si odborníky vyšetřit bezplatně zrak, krevní tlak, váhu a tuk v těle.

Na jednom místě lze využít i možnosti individuálních nutričních konzultací, nechat si zjistit stav svého metabolismu i stav minerálů v těle.

K tématu krásy festival nabídne poradenství z oboru kosmetiky, líčení včetně nejnovějších produktů péče o pleť. Módní výstřelky Vás čekají i na módních přehlídkách předních módních salónů.

K pohybu lze na festivalu najít a vyzkoušet si pohybové aktivity z oblasti fitness, tradičního čínského cvičení, cvičení na bolest zad nebo rehabilitační a rekondiční cvičení.

www.zdravi-krasa-pohyb.cz