Pozvánka: Food Revolution Day se blíží, přijďte podpořit lepší školní stravování a poslechnout si Skutečně zdravou hitovku!

25. 4. 2016
Skutečně zdravá škola

Happening proběhne 20. května 2016 v Praze na lodi Cargo Gallery od 16:30 do 22 hodin.

Akce se koná pod záštitou primátorky Hlavního města Prahy paní Adriany Krnáčové.

A bude se dít spousta věcí:

• Duo Mateřská.com  představí klip - Skutečně zdravou hitovku - který složily pro Skutečně zdravou školu.

• Bude tu spousta známých osobností, které ho přijdou pokřtít!

• Budete moci ochutnávat skutečně zdravé jídlo.

• Odpovídat na otázky budou zástupci škol zapojených do našeho programu - ředitelé, učitelé, kuchaři… Ideální příležitost zjistit od nich, jak se jim v programu daří a zda by ho vaší škole doporučili.

• Popovídáte si tu ze zástupci Skutečně zdravé školy o tom, jak zapojit vaši školu do programu, o tom, jak fungujeme, ale i klidně si vyměníme i recepty nebo názory na počasí :-)

• A zatančíte si na DJe Martina Mikuláše (Phono.cz).

A cože je to ta Skutečně zdravá hitovka, kterou Mateřská.com na happeningu představí? Na to nelépe odpoví Margit, která spolupráci s Mateřská.com vymyslela a pomohla zrealizovat:

“Po vzoru Jamieho jsme se spojili se známými osobnostmi v čele s Lenou a Bárou z Mateřská.com, které pro nás natočily píseň oslavující kvalitní školní stravování. Se známými osobnostmi, muzikanty, kuchaři a dětmi z našich škol vytvořily úžasný videoklip. Věřím, že se z něj stane hit, a tak pomůže propagaci kvalitního školního stravování.”

V klipu účinkují známé osobnosti jako Jan Budař, Simona Babčáková, Martha Issová, Lejla Abbasová, Kristýna Boková, Milan Cais a Mardoša z Tata Bojs, Martin Škoda, youtuber Kovy a další.