Plán online konferencí pro rok 2022

30. 12. 2021
Skutečně zdravá škola

V roce 2021 nabídla Skutečně zdravá škola 10 interaktivních online konferencí pro pedagogy, vedení škol i pracovníky školních kuchyní. Všechny konference se setkaly s velkým zájmem. Online konferencí se v roce 2021 zúčastnilo více než 1 600 osob z téměř 500 škol. Programy konferencí byly účastníky velmi kladně hodnoceny, 96 % je považovalo za užitečné nebo velmi užitečné. Také s organizací konferencí byla velká většina účastníků, 98 %, velmi spokojena.

Pro letošní rok jsme pro vás připravili opět zajímavý program online vzdělávání. Zaměříme se na důležitá témata, která hrají důležitou roli v rozvoji kultury zdravého a udržitelného stravování ve školách.

Pracovníkům školních jídelen nabídneme například téma nadměrného používání soli, provoz salátových barů v jídelně, jako inspiraci ukážeme ty nejzajímavější osobnosti mezi vedoucími školních jídelen.

Pro pedagogy mateřských škol jsme na leden připravili velmi diskutované téma - Jak se obejít bez cukrovinek v mateřské škole.

Pro pedagogy a vedení základních a mateřských škol připravujeme konference na téma kroužek vaření pro děti a žáky, spolupráce s lokálními farmáři, začlenění tématu jídla do ŠVP, duševní zdraví, wellbeing a stravování ve škole, vzdělávací a osvětové nástroje na snižování plýtvání potravinami.

Pro všechny Skutečně zdravé školy nabízíme letos účast na online konferencích zdarma. Pro nezapojené školy zůstává cena na loňské úrovni 1 000 Kč za přístup neomezeného množství osob z dané školy.

Sledujte Kalendář akcí, kde se budou postupně objevovat pozvánky na konkrétní vzdělávací akce.