Děti soutěžily s MK Fruit

16. 5. 2016
Skutečně zdravá škola

Výtvarná soutěž „Nejvtipnější ovoce či zelenina“ skončila 29. února 2016 přijetím posledních obrázků v sídle společnosti. „Jsme nadšeni množstvím a kvalitou výtvarných děl dětí. V letošním roce se soutěže zúčastnilo dvakrát více tříd i dětí než v loňském školním roce. Invence a fantazie, kterou děti projevují, nás znovu a znovu překvapuje,“ řekl Pavel Špička ze společnosti MK Fruit.

Komise složená ze zaměstnanců společnosti nakonec rozhodla o následujícím pořadí nejlepších:

1.místo: ZŠ Ostrava Matiční

2.místo: ZŠ Frýdek – Místek – ul. Komenského

3.místo: ZŠ Olomouc – ul. Mozartova

Výhrou pro první místo je poukaz v hodnotě 10.000,- na výlet do Dolní Moravy, pro ostatní ovoce a zelenina + pro všechny poukazy od „Skutečně zdravé školy“ v hodnotě 2 000 Kč na vzdělávací seminář pro kuchařky školní jídelny.