Chystáte slavnost na rozloučení se školním rokem?

7. 6. 2021
Skutečně zdravá škola

Přemýšlíte o atraktivním programu? Napište si o karty OSLAVA DOBRÉHO JÍDLA!

„Oslava dobrého jídla“ je balíček inspirativních karet podněcujících ke sdílení názorů, příběhů a vzpomínek na téma jídlo při mezigeneračním setkání u stolu. Jsou ideální na zahradní slavnost, farmářský trh nebo k jiné příležitosti ve škole, kdy se připravuje a servíruje dobré jídlo. Inspiraci na organizaci takové oslavy dobrého jídla najdete na našem webu. Nejlepší je, když se zapojí všichni: děti, žáci, učitelé a učitelky, rodiče, prarodiče, hosté. Kdo ještě neumí číst, tomu pokyny z karet přečtou ostatní.

O karty požádejte e-mailem na adresu: helena@skutecnezdravaskola.cz. Do „předmětu“ uveďte heslo „karty“. Do textu napište adresu školy nebo školky, kam vám máme karty poslat.

Jakmile hru vyzkoušíte, napište nám o vašich zkušenostech na váš školní blog na www.skutecnezdravaskola.cz  Pokud nestihnete hru zařadit letos v červnu, najděte prosím jinou příležitost na podzim.

POZOR: počet balíčků je omezený, proto napište co nejdříve! Rozesílat budeme do vyčerpání zásob. 

Pouze pro členy sítě Skutečně zdravých škol!

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací