Chystáte slavnost na rozloučení se školním rokem?

7. 6. 2021
Skutečně zdravá škola

Přemýšlíte o atraktivním programu? Napište si o karty OSLAVA DOBRÉHO JÍDLA!

„Oslava dobrého jídla“ je balíček inspirativních karet podněcujících ke sdílení názorů, příběhů a vzpomínek na téma jídlo při mezigeneračním setkání u stolu. Jsou ideální na zahradní slavnost, farmářský trh nebo k jiné příležitosti ve škole, kdy se připravuje a servíruje dobré jídlo. Inspiraci na organizaci takové oslavy dobrého jídla najdete na našem webu. Nejlepší je, když se zapojí všichni: děti, žáci, učitelé a učitelky, rodiče, prarodiče, hosté. Kdo ještě neumí číst, tomu pokyny z karet přečtou ostatní.

O karty požádejte e-mailem na adresu: helena@skutecnezdravaskola.cz. Do „předmětu“ uveďte heslo „karty“. Do textu napište adresu školy nebo školky, kam vám máme karty poslat.

Jakmile hru vyzkoušíte, napište nám o vašich zkušenostech na váš školní blog na www.skutecnezdravaskola.cz  Pokud nestihnete hru zařadit letos v červnu, najděte prosím jinou příležitost na podzim.

POZOR: počet balíčků je omezený, proto napište co nejdříve! Rozesílat budeme do vyčerpání zásob.

Pouze pro členy sítě Skutečně zdravých škol!