Srdce s láskou darované

23. 2. 2022

Minulý týden jsme s dětmi předali srdíčka, která vyráběly. Zúčastnili jsme se soutěže Srdce s láskou darované, která má podporovat tradiční lidské hodnoty, jako jsou láska, přátelství, rodina a vzájemná úcta. Podpora týmové práce a rozvoj tvůrčích dovedností dětí. Děti vyráběly celkem 3 druhy srdcí. První srdce putovalo až do Německa, v rámci navázání bližšího kontaktu se zahraniční MŠ. Druhé srdce děti vyráběly pro maminky a předaly jej slavnostně na svatého Valentýna. Třetí srdce vyráběly děti na kroužku keramiky a bylo to srdce pro sestřičky a lékaře do nemocnice v Roudnici n. Labem, alespoň malé poděkování za jejich práci a to nejen v této nelehké době. Předání byla velice dojemná a roudnická televize nám k tomu udělala hezký video záznam. Jsme velice rády, že jsme se do této soutěže přihlásily.