Najděte Skutečně zdravou školu ve vašem regionu

Zjistěte, které školy a školky ve vašem regionu jsou již do programu zapojeny a co v oblasti zdravého stravování dělají. Nechejte se inspirovat příklady jiných nebo objevte již fungující organizace, ke kterým se můžete přidat.

Program Skutečně zdravá škola již plní 293 mateřských, základních a středních škol s 49 823 dětmi, žáky a studenty. 

Škola Kontaktní osoba Kraj Podrobnosti
Základní škola Přibyslav Marie Zichová Kraj Vysočina
Základní škola Vsetín, Sychrov 97 Michal Molek Zlínský kraj
CÍRKEVNÍ MATEŘSKÁ ŠKOLKA KLÍČEK Jana Butalová Ústecký kraj
Základní škola Kněžice, okres Nymburk Mgr. Marcela Jiráňová Středočeský kraj
Základní škola Waldorfská Pardubice, Gorkého 867 Jana Benešová Pardubický kraj
Motessori mateřská škola Klíček, o.p.s. Iva Čapková Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Rudná pod Pradědem, příspěvková organizace Zdeňka Kadláčková Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Děvčátka MOMO Slatiňany Mgr. Olga Chlápková Pardubický kraj
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo Barbora Janulíková Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Drásov, okres Brno - venkov Dana Veselá Jihomoravský kraj
Základní škola Kladno Petra Urbancová Středočeský kraj
Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace Magda Nogová Moravskoslezský kraj
Mateřská škola U Bílého králíka, s.r.o., odloučené pracoviště Univerzitní mateřská škola Škatulka v LIberci Ivana Honsnejmanová Liberecký kraj
Základní škola Horní Jelení, okres Pardubice Pavla Nádeníková Pardubický kraj
Mateřská škola Kosmonosy Martin Vaněk Středočeský kraj
Základní škola Blovice Ružena Kohoutová Plzeňský kraj
Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 Iva Cichoňová Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Horka nad Moravou ing. Eva Stachová Olomoucký kraj
Základní škola Chomutov, Školní 1480 Vlasta Marková Ústecký kraj
Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice Jaroslav Kužel Středočeský kraj
Základní škola Chvaletická 918, Praha 9 - Lehovec Monika Křtěnská Hlavní město Praha
ZŠ Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38, p.o. Marie Čápová Ústecký kraj
Countryside School Tereza Stehlikova Hlavní město Praha
Česko Britská Mezinárodní škola a MŠ s.r.o. Alžběta Kočí Olomoucký kraj
ZŠ Dr. Edvarda Beneše Petra Vlašánková Hlavní město Praha
Základní škola Vizovice, příspěvková organizace Radmila Koncerová Zlínský kraj
Mateřská škola Zvoneček Pardubice-Polabiny, Sluneční 284 Lenka Klasová Pardubický kraj
Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 Jana Smetanová Pardubický kraj
Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola Kateřina Bryndová Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Koloděje Zdeněk Dolanský Hlavní město Praha
Akademie Hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o. Michaela Šišková Plzeňský kraj
Základní škola a Mateřská škola VIA Libertatis, z.ú. Martina Nováková Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Prameny, Karviná Dagmar Glatzová Moravskoslezský kraj
Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o. Pavla Tvrdoňová Moravskoslezský kraj
Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno Yvonna Piňosová Jihomoravský kraj
Mateřská škola Malínek, Liberec, Kaplického 386, přísp. org Jitka Reindlová Liberecký kraj
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace Jana Čiháková Ústecký kraj
Základní škola a mateřská škola Klas s.r.o. Klára Svobodová Pardubický kraj
Základní škola Lipůvka Eva Karlíčková Jihomoravský kraj
Základní škola Čebín Alena Skácelová Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Bílý Kostel nad Nisou Irena Kostelencová Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Neslovice Lenka Odehnalová Jihomoravský kraj
Mateřská škola Klubíčko Pardubice Iva Škaloudová Pardubický kraj
Mateřská škola, Praha 13, Husníkova 2076 Pavla Jirglová Hlavní město Praha
Mateřská škola Josefínka a Vendelínek Magdaléna Komárková Hlavní město Praha
ZŠ Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ Michaela Pažoutová Středočeský kraj
Mateřská škola a školní jídelna Obecnice Romana Bárová Středočeský kraj
Mateřská škola Varnsdorf, Nezvalova 2024, p.o. Veronika Strolená Ústecký kraj
ZŠ Velehrad Andrea Olbertová Zlínský kraj
Mateřská škola Hvězdička v Praze 12 Mgr. Ivana Michálková Hlavní město Praha
Mateřská škola Divišov Hana Pavelková Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Ústavní Ivana Růžičková Hlavní město Praha
MŠ Libušín broučkov s.r.o. Radka Solničková Středočeský kraj
Základní škola Rosice Jaroslava Kroupová Jihomoravský kraj
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450 Markéta Valová Pardubický kraj
Soukromá základní škola a mateřská škola Svět Šárka Eisenhammerová Ústecký kraj
Brána základní a mateřská škola Marie Vantulová Královéhradecký kraj
ZŠ Dobřany, okres Plzeň-jih Renáta Černá Plzeňský kraj
Základní škola Jílové u Prahy Ivana Hejdová Středočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Darkovice, příspěvková organizace Helena Kalusková Moravskoslezský kraj
Základní škola Bruntál, Okružní 38, příspěvková organizace Martina Krayzlová Moravskoslezský kraj
Základní skola, Trutnov 3, Náchodská 18 Zdenek Svarc Královéhradecký kraj
Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 Helena Trojanová Hlavní město Praha
Mateřská škola Bezručova Gabriela Vesecká Liberecký kraj
Základní škola J. V. Sládka Zbiroh Eva Květoňová Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ Šebrov Renata Nechvátalová Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace Ilona Zálešáková Moravskoslezský kraj
Základní škola a Mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Żwirki i Wigury Těrlicko Barbara Smugala Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Úsilné Renata Homanová Jihočeský kraj
Malý svět Vlasta Willová Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ Předklášteří Ilona Krausová Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Velká Polom, příspěvková organizace MIchaela Friedecká Moravskoslezský kraj
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace Iveta Buryanová Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Ostrava - Nová Bělá,příspěvková organizace Kateřina Morysová Moravskoslezský kraj
ZŠ a MŠ Ostrovačice Milada Zálešáková Jihomoravský kraj
Základní škola Ostrava-Dubina, Františka Formana 45, příspěvková organizace Martina Kahánková Moravskoslezský kraj
15. základní škola Plzeň Soňa Pavelková Plzeňský kraj
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Simona Panušková Pardubický kraj
Prima mateřská škola, s.r.o. Dana Sekaninová Olomoucký kraj
MŠ Tupadly Miroslava Mastíková Středočeský kraj
ZŠ Pěnčín 22 - příspěvková organizace Mgr. Miluška Halamová Liberecký kraj
Základní škola Duhovka Veronika Rešková Hlavní město Praha
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace Iva Tomášková Jihomoravský kraj
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace Dagmar Černá Jihomoravský kraj
Mateřská škola Turnov, 28. října 757, příspěvková organizace Zdeňka Svobodová Liberecký kraj
Waldorfská mateřská škola Turnov, Hruborohozecká 405, příspěvková organizace Hana Lamačová Liberecký kraj
Lesní školka Lišákovo doupě Kateřina Nováková Kašparová Královéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola Chudčice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace Lenka Truhlářová Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Bořitov, okres Blansko, příspěvková organizace Šárka Hlavatá Jihomoravský kraj
Mateřská škola Čtyřlístek Odry Hana Molnárová Moravskoslezský kraj
ZŠ Řevnice Irena Tůmová Středočeský kraj
Labská hotelová SOŠ a SOU Pardubice s. r. o. Renata Kasalová Pardubický kraj
Mateřská škola Horní Domaslavice Dagmar Kaszperová Moravskoslezský kraj
Základní škola T.G. Masaryka Čejkovice Vladimíra Otáhalová Jihomoravský kraj
Mateřská škola Voráčovská Jana Rezková Hlavní město Praha
MŠ Hlásná Třebaň Kateřina Ejsmanová Středočeský kraj
ZŠ Zámrsk, okr.Ústí nad Orlicí Ivana Veselá Pardubický kraj
Zdravá anglická mateřská škola s.r.o. Jitka Tichá Olomoucký kraj
Základní škola, Příbram VII, Bratří Čapků 279, příspěvková organizace Alena Mašiková Středočeský kraj
MŠ V Oboře Hana Janečková Středočeský kraj
Základní škola a střední škola Pomněnka o.p.s Nataša Strakošová Vykydalová Olomoucký kraj
Základní škola a Mateřská škola Mozaika Táňa Kadlecová Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Staňkovice, okres Louny Iveta Čataiová Ústecký kraj
Rehabilitační stacionář (zdravotnické zařízení - ošetřovatelská, rehabilitační a speciálně pedagogická péče o děti do 16 let se zdravotními problémy) Romana Sagnerová Zlínský kraj
ZŠ a MŠ, Míru 247, příspěvková organizace, Třinec Edita Šuláková Moravskoslezský kraj
Školní jídelna Mníšek pod Brdy Dagmar Charvátová Středočeský kraj
Anglická ZŠ, Brno Magdaléna Stará Jihomoravský kraj
Mateřská škola Fantazie, Brno Jana Svobodová Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera Radka Burdová Středočeský kraj
MŠ Tymiška o.p.s. Veronika Tymichová Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Moravské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Vladimíra Šípková Jihomoravský kraj
ZŠ a MŠ Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Kateřina Klímová Jihomoravský kraj
Mateřídouška-soukromá mateřská škola, s.r.o., Brno Iveta Fürstová Jihomoravský kraj
Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim Dagmar Krčilová Pardubický kraj
RC Fazole, z.s. Barbora Brosková Jihočeský kraj
Mateřská škola Veverská Bitýška Stanislava Šoukalová Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Hana Svánovská Jihomoravský kraj
Montessori mateřská škola Pampeliška s.r.o. Lenka Tlustá Plzeňský kraj
Základní škola a mateřská škola Lažánky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Jaroslav Ševčík Jihomoravský kraj
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice, příspěvková organizace Jan Vaščák Jihomoravský kraj
Školička U Zvířátek Petra Zikánová Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Pramínek, o.p.s. Helena Hlouchová Jihomoravský kraj
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace Přemysl Jeřábek Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Chvalčov, okres Kroměříž, příspěvková organizace Zdeněk Hnila Zlínský kraj
Základní škola Šlapanice Pavel Vyhňák Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Sentice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Helena Veverková Jihomoravský kraj
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Eva Šimečková Jihomoravský kraj
Lipa mateřská škola Radka Vlachová Hlavní město Praha
Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou Leona Vévodová Královéhradecký kraj
Mateřská škola V Podhájí Michaela Tejnorová Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Traplice, okres Uherské Hradiště Stanislav Horehleď Zlínský kraj
MŠ Hrotovice Bohumila Přepechalová Kraj Vysočina
Lesní klub Oříšek Jitka Sedláčková Zlínský kraj
ZŠ Wonderland Academy Šárka Pavelková Hlavní město Praha
Mateřská škola Kuřim, Zborovská Lenka Slámová Jihomoravský kraj
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Stanislav Plchot Jihomoravský kraj
Základní škola Kuřim, Jungmanova 813, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Richard Mach Jihomoravský kraj
Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín Jiřina Zumrová Středočeský kraj
Montessori školy Andílek, mateřská škola a základní škola, o.p.s. Michaela Willheimová Hlavní město Praha
ZŠ LETOHRADSKÁ, třídy s waldorfskou a intuitivní pedagogikou Regina Rozkošová Hlavní město Praha
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace Renata Polmanová Jihomoravský kraj
Mateřská škola Vlkava, okres Mladá Boleslav Jitka Čadilová Středočeský kraj
Mateřská škola Semínko, o.p.s. Iveta Garciová Hlavní město Praha
Lesní školka Nad Klenicí Jana Krumpholcová Středočeský kraj
Gymnázium Přírodní škola, o.p.s. petra cupalová Hlavní město Praha
Mateřská škola Pastelka Jana Pospíšilová Liberecký kraj
Lesní klub Letohrad, LSG Alena Hýblová Pardubický kraj
Lesní MŠ a ZŠ Devětsil Veronika Zimmelová Středočeský kraj
LMŠ Lesní Skřítci Bronislava Veselá Jihomoravský kraj
Lesní mateřská školka Žijem lesem Jana Navrátilová Jihočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Bořetice, okres Břeclav, příspěvková organizace Ivana Machačová Jihomoravský kraj
Základní škola Ladova Litoměřice Dana Hojdarová Ústecký kraj
Školička Kamarád Nové Veselí Monika Kovalská Kraj Vysočina
Základní škola Kairos Marek Šálek Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Šebrov, příspěvková organizace Markéta doležalová Jihomoravský kraj
Hvězdy v lese Andrea Vilímková Hlavní město Praha
Vyšehrad Monsters Barbora Musilová Hlavní město Praha
Základní škola Lešná Milada Šindlářová, Mgr. Zlínský kraj
Mateřská škola Litoměřice příspěvková organizace Jana Hrdličková Ústecký kraj
ZŠ a MŠ TGM Drásov, okres Brno-venkov Dana Veselá Jihomoravský kraj
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace Pavla Kremserová Jihomoravský kraj
Petrklíč, z.s. Marcela Jahodová Jihomoravský kraj
DÚLEK, z.s. Pavla Šímová Středočeský kraj
MŠ PASTELKA Radka Sedláčková Ústecký kraj
Základní škola Letohrad, Komenského 269 Pavla Skácelíková Pardubický kraj
Mateřská škola Vratimov, Na Vyhlídce 25 Simona Gajdová Moravskoslezský kraj
Vzdělávací centrum Jabloň - školka Jablíčko-Babyland Božena Smrčková Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Klíč s.r.o Lucie Dolejší Liberecký kraj
MŠ Čakovičky Eliška Horká Středočeský kraj
Mateřská škola MOZAIKA, odloučené pracoviště MŠ STUDÁNKA Kristýna Mašitová Kraj Vysočina
Mateřská škola Pampeliška Dita Kalinová Hlavní město Praha
Lesní klub Skaláček Vendula Kramerová Liberecký kraj
Dětský přírodní klub Kosí hnízdo Tereza Mindošová Hlavní město Praha
Mateřská škola MiniSvět Mrač s.r.o. Petr Kucek Středočeský kraj
Dětská skupina Koumáci Jitka Zalabáková Plzeňský kraj
Mateřská škola Čtyřlístek, Červený Újezd Ivana Cintlová Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha - západ Jiřina Tafatová Středočeský kraj
Základní škola Most, Okružní 1235, příspěvková organizace Helena Peterková Ústecký kraj
Mateřská škola Volyně Jana Strnadová Jihočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí Danuše Sklenářová Pardubický kraj
MŠ v Zátiší Dobříň Radka Sedláčková Ústecký kraj
Základní škola Dolní Podluží, okres Děčín, příspěvková organizace Markéta Hobzová Ústecký kraj
ZŠ Plasy, okres Plzeň-sever Jana Průšová Plzeňský kraj
MŠ Vědomice-příspěvková organizace Marcela Paříková Ústecký kraj
Mateřská škola Vídeň, příspěvková organizace Zdeňka Požárová Kraj Vysočina
Miniškolka Mateřídouška Marie Blahová Jihomoravský kraj
MŠ a ZŠ Sluníčko - Montessori, s.r.o. Zuzana Fedáková Jihomoravský kraj
Mateřská škola Hodonín, Jánošíkova 3513/11, příspěvková organizace Jitka Úradníková Jihomoravský kraj
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace, odloučené pracoviště U Skřítků, Seifertova 6 Lenka Daňková Kraj Vysočina
Mateřská škola, Liberec, Matoušova 468/12, příspěvková organizace Bc. Michaela Janků Liberecký kraj
ZŠ a MŠ Krásná Lípa Michaela Chňapková Ústecký kraj
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace - pracoviště MŠ Dvořákova 11 Monika Nikodýmová, Bc. Kraj Vysočina
Střední škola sociální péče a služeb Stanislava Kubíčková Olomoucký kraj
Mateřská škola Chvaletice, okres Pardubice Eliška Filipová Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, p. o. Ivo Bílek Jihomoravský kraj
Mateřská škola Mozaika Jihlava, pracoviště MŠ Jarní Olga Povolná Kraj Vysočina
Mateřská škola "Beruška" Ladislava Sehnoutková Liberecký kraj
Mickeyho miniškolka s.r.o. Lenka Kratinohová Moravskoslezský kraj
Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace Otakar Tesař Jihomoravský kraj
Duběnka Bc. Dagmar Chlupová Kraj Vysočina
Základní škola Dubá - příspěvková organizace Mgr. Jana Mašková Liberecký kraj
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava Jana Podolová Zlínský kraj
Jazyková školka SMOLÍČEK s.r.o. Martina Kolmašová Jihomoravský kraj
Centrum BAZALKA - Základní škola speciální a Mateřská škola speciální, o.p.s. Vanda Polívková Jihočeský kraj
Mateřská škola Benjamínek, o.p.s. Simona Vroblová Váchalová Plzeňský kraj
mateřská škola POHÁDKA, Zábřeh, Československé armády 650/13 Jana Špičkova Olomoucký kraj
Želiv 220 Lenka Holasová Kraj Vysočina
Mateřská škola Jílové u Prahy Kristýna Kahounová Středočeský kraj
MŠ Strakonice, Lidická 625 - odloučené pracoviště MŠ Holečkova 413 Jana Kovandová Jihočeský kraj
Základní a mateřská škola Radějov Jana Svejkovská Jihomoravský kraj
Královská školka Jaroslava Králová Jihočeský kraj
ZŠ a MŠ Doubravník, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Petra Humpolová Jihomoravský kraj
MŠ U Humpolky Iva Valová Jihomoravský kraj
Mateřská škola Zlonín Pavla Koudelková Středočeský kraj
Základní škola Fryšták, okres Zlín, p.o. Libor Sovadina Zlínský kraj
MŠ Letovice, Komenského 671/11, okres Blansko, příspěvková organizace Eva Pařilová Jihomoravský kraj
MŠ Letovice, Třebětínská 28/19, okres Blansko, příspěvková organizace Lenka Nováková Jihomoravský kraj
MŠ Letovice, Čapkova 802/10, okres Blansko, příspěvková organizace Iva Širůčková Jihomoravský kraj
Mateřská škola Dolní Libochová - příspěvková organizace Jitka Vrubelová Kraj Vysočina
MŠ Blansko, Dvorská 96, příspěvková organizace Eva Wasserbauerová Jihomoravský kraj
ZŠ Černá Hora, příspěvková organizace Vlastimil Šíbl Jihomoravský kraj
ZŠ Čtyřlístek Lucie Straková Karlovarský kraj
Mateřská škola Čtyřlístek Terezín, okres Litoměřice, příspěvková organizace Miluše Nováková Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice Monika Stiskalová Ústecký kraj
Mateřská škola Jersín 80, příspěvková organizace Mgr. Monika Vencourová Kraj Vysočina
Dětská lesní školka Větvička Veronika Formánková Plzeňský kraj
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace Jana Švédová Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Ostrava - Dubina, F. Formana 13, příspěvková organizace Martina Raková Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Paskov, p.o. Kristýna Fluksová Moravskoslezský kraj
Rožnovská lesní mateřská škola z.s. Markéta Benková Zlínský kraj
Lesní školka Berounka Marie Peroutková Plzeňský kraj
ZŠ a MŠ Dětenice, okres Jičín Kamila Machurová Královéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace Eva Pospíchalová Kraj Vysočina
Základní škola a Mateřská škola Žichlínek Andrea Schemberová Pardubický kraj
Zdravá školka s montessori programem MATEŘINKA BRNO Veronika Grbavčicová Jihomoravský kraj
Lesní kruh Lenka Konkoľová Jihomoravský kraj
Mateřská škola Lysice, okres Blansko, příspěvková organizace Monika Sklářová Jihomoravský kraj
Mateřská škola Pro Family s.r.o. Eugenie Hamplová Hlavní město Praha
Mateřská škola Mitušova 90 Ostrava- Hrabůvka - Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizace Šárka Hantlová Moravskoslezský kraj
Mateřská škola Boskovice, příspěvková organizace Dagmar Burianová Jihomoravský kraj
Lesní klub sOOvička Helena Sršňová Hlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách Hana Brychtová Královéhradecký kraj
Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371 Hana Hlouchová Ústecký kraj
Mateřská škola Klentnice, Klentnice 24, příspěvková org. ,692 01 Ivana Papajová Jihomoravský kraj
Základní škola Těptín s.r.o. Monika Matoušková Středočeský kraj
ZŠ Mohylová Martina Štychová Hlavní město Praha
Mateřská škola Tuklaty, okres Kolín Helena Gablerová Středočeský kraj
Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace Ivana Buchtová Olomoucký kraj
Mateřská škola Podlesí Martina Mátlová Středočeský kraj
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery Iva Zahálková Karlovarský kraj
Zš a Mš Žalany Lenka Kitnerová Ústecký kraj
Mateřská škola, Brno, Žižkova 57, příspěvková organizace Eva Kučerová Jihomoravský kraj
Mateřská škola Sluníčko, příspěvková organizace Mgr. Václava Kunická Středočeský kraj
MŠ Náchodská Šárka Hanušová Královéhradecký kraj
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165 Jana Šparlinková Pardubický kraj
Lesní klub U tří soviček z.s. Lenka Dřínovská Jihočeský kraj
MŠ Revoluční Litoměřice Ivana Uličná Ústecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Vřesina, okres Ostrava-město, příspěvková organizace Lenka Skýbová Moravskoslezský kraj
Mateřská škola, Kameničná, okres Ústí nad Orlicí Iveta Dostálková Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola Strážek Petra Janová Kraj Vysočina
MŠ Horní Rybníky Petra Dlauhoweská Královéhradecký kraj
Mateřská škola - město Michaela Diblíková Královéhradecký kraj
Mateřská škola Ostrava, Špálova 32, příspěvková organizace Jarmila Karnovská Moravskoslezský kraj
MŠ Mozaika Jihlava, pracoviště MŠ U Dlouhé stěny Lenka Kučerová Kraj Vysočina
Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 Jiří Trunda Hlavní město Praha
Základní škola a Mateřská škola Horní Maršov Eva Hloušková Královéhradecký kraj
Ekoškolka Rozárka, pobočka Praha 7 Alena Sladká Hlavní město Praha
ZŠ a MŠ Horní Stropnice Lenka Dušková Jihočeský kraj
Mateřská škola Vidonín Miluše Habánová Kraj Vysočina
zš a mš české libchavy Renata Knapovská Pardubický kraj
Mikrojesle Včelka Jana Volfová Zlínský kraj
ZŠ Na rovině Zdeněk Kratochvíl Pardubický kraj
Mateřská škola KOMETKA s.r.o. Lenka Řeholová Jihomoravský kraj
Základní škola Rudník Alice Kuhn-Gaberová Královéhradecký kraj
MŠ Záhumenní 1148, Kopřivnice Lenka Šafářová Moravskoslezský kraj
Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují Jitka Pavelková Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou Mgr. et. Bc. Lenka Lukašíková Moravskoslezský kraj
MATEŘINKA Dětská skupina, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM ivana Staňková Královéhradecký kraj
Základní škola a Mateřská škola Lesnice, příspěvková organizace Marie Beranová Olomoucký kraj
Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Věra Svobodová Středočeský kraj
ZŠ a MŠ Malšice Iveta Brunová Jihočeský kraj
Základní škola Mraveniště Eva Portychová Královéhradecký kraj
Základní škola Malé Svatoňovice Dagmar Kostelecká Královéhradecký kraj
Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizace. Odloučené pracoviště Mitušova 6 Lucie Smiejová Moravskoslezský kraj
ZŠ Jaroměř- josefov Tereza Prchalová Královéhradecký kraj
Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, CHrudm, Čáslavsdká 624 Marcela Švadlenková Pardubický kraj
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace Jiří Beran Jihomoravský kraj
Mateřská škola Studánka Jablonné v Podještědí Petra Frömmelová Liberecký kraj

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací