Jak se s námi spojit

Kontaktní osoby

Mgr. Tomáš Václavík, předseda spolku, ředitel programu

E-mail: tom@skutecnezdravaskola.cz

Telefon: 776 760 700

Ing. Karolina Kallmünzerová, manažerka programu

E-mail: karolina@skutecnezdravaskola.cz 

Telefon: 606 506 506

Kontakt pro novináře

Tom Václavík

E-mail: tom@skutecnezdravaskola.cz 

Telefon: 776 760 700

Korespondenční adresa

Skutečně zdravá škola, z.s.
Bendlova 150/26
613 00 Brno

IČ 032 20 231

Regionální koordinátorky

Níže najdete kontakty na regionální koordinátory programu ve vašem regionu, neváhejte se s nimi spojit.


Jihomoravský kraj

Mgr. Andrea Hrušková,
telefon: 607 679 914,
email: andrea@skutecnezdravaskola.cz 


Jihočeský a Plzeňský kraj

Ing. Lenka Pokorná,
telefon: 725 757 041, 
email: lenka@skutecnezdravaskola.cz


Královehradecký kraj

Michaela Chládková,
telefon: 606 809 442,
email: michaela@skutecnezdravaskola.cz 


Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský kraj

Mgr. Martina Wilczkeová,
telefon: 601 601 202,
email: martina@skutecnezdravaskola.cz


Liberecký kraj

Ing. Radka Ondrušková,
telefon: 733 706 309,
email: radka.o@skutecnezdravaskola.cz 


Pardubický kraj

Mgr. et Mgr. Veronika Mrázková,
telefon: 725 446 587, 
email: veronika@skutecnezdravaskola.cz 


Praha, Karlovarský, Středočeský a Ústecký kraj

Ing. Karolina Kallmünzerová,
telefon: 606 506 506,
email: karolina@skutecnezdravaskola.cz


Kraj Vysočina

Ing. Jana Kotoučková,
telefon: 721 862 692,
email: jana@skutecnezdravaskola.cz

Sociální sítě

           

Zpravodaj

Chcete dostávat Zpravodaj o dění ve Skutečně zdravé škole? Registrujte se k odběru zde

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací