Příklady aktivit škol, které Pijí kohoutkovou

Základní a mateřská škola Koloděje

,,Miluji jídlo – neplýtvám! Miluji vodu – kohoutkovou!“

V rámci projektu ,,Miluji jídlo – neplýtvám! Miluji vodu – kohoutkovou!“ řešili žáci tří vybraných škol v Královehradeckém kraji, co mohou dělat pro snížení plýtvání pitnou vodou a jídlem ze školní jídelny.

ZŠ a MŠ Svobodné Dvory

ZŠ a MŠ Rudník

ZŠ Mraveniště Markoušovice

Gymnázium J. K. Tyla v Hradci Králové

Projektu Miluji vodu, kohoutkovou, který proběhl v několika školách v Hradci Králové v roce 2019 se účastnilo také pět studentek Gymnázia J. K. Tyla v Hradci Králové, které pod vedením Mgr. Barbory Pejškové připravily pro školy k projektu poutavé plakáty na téma kohoutkové vody. Tyto plakáty budou dále použity k propagaci celostátní osvětové kampaně na stejné téma v březnu roku 2020.