Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283

 • 27 duben 2017

  Celoškolní projektový den ve znamení zdravé výživy

  Autor: Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283

  Zdravá výživa se i díky projektu SZŠ na naší škole stala velkým tématem. A protože jej vnímáme jako velmi důležité, rozhodli jsme se mu věnovat náš celoškolní projektový den a seznámit děti do podrobna s problematikou zdravého životního stylu.

  celý článek
 • 09 květen 2016

  Děti se pustily do evropské kuchyně

  Autor: Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283

  Znalost kulinářských zvyklostí cizích zemí není vůbec na škodu. Proto jsme v dubnu žáky II. stupně naší školy zapojili do projektu „Evropská kuchyně,“ jehož cílem bylo je seznámit s rozmanitostmi různých evropských kuchyní a tradičně používaných surovin. Sami žáci si zkusili připravit či uvařit některé pokrmy předem určené evropské země, kterou si jako třída vylosovali.

  celý článek
 • 04 květen 2016

  Zdravé svačinky do naší školy

  Autor: Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283

  Pro jednoho je příprava školní svačiny naprostou samozřejmostí, pro druhého složitým úkolem a další ji příliš neřeší. Je to vidět na obsahu svačinových boxíků a sáčků dětí jak na prvním, tak na druhém stupni naší školy.

  celý článek
 • 31 březen 2016

  Zdravá ZŠ Prodloužená v Pardubicích

  Autor: Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283

  Ne nadarmo se již celá léta traduje, že je škola základem života. Děti v ní načerpávají spoustu vědomostí, dovedností a znalostí. Zkouší a testují mezilidské vztahy. Tvoří si důležité návyky.

  celý článek
Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací